baby engineer series – Season3 – IRIB2

سریال بچه‌ مهندس ۳ از امشب همزمان درگیر تولید و پخش با یک تیتراژ متفاوت برای سریال رمضانی سیما

«بچه‌مهندس 3» از امشب  همزمان درگیر تولید و پخش/ یک تیتراژ متفاوت برای سریال رمضانی سیما + دانلود

سریال رمضانی شبکه دو سیما درحالی مراحل فنی خود را همچنان درحال تولید دارد که از امشب با آغاز ماه رمضان، با تیتراژی متفاوت با صدای احسان خواجه‌امیری که توسط مهیار اردکانی تولید شده روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، پخش سریال‌های ماه مبارک رمضان از امشب، شنبه از شبکه‌های مختلف سیما آغاز می‌شود. هرچند اکثر این سریال‌ها مراحل تولید و فنی خود را ادامه می‌دهند تا همزمان با پخش به آنتن تلویزیون برسند.

شبکه دو سیما که در چند وقت اخیر سراغ سریال‌های مخاطب‌پسند رفته است تا در کنار گروه‌های کودک و نوجوان، خانواده‌ها را به سمت خود نیز بکشاند از امشب فصل سوم «بچه مهندس» را در جدول پخش خود می‌گذارد.

سریال بچه مهندس 3

سری جدید این سریال به کارگردانی علی غفاری هر شب ساعت ۲۱:۳۰ قصه جواد جوادی را دنیال می‌کند و داستان را با پرشی چندساله به دهه ۹۰ می‌کشاند تا ماجرای زندگی او را در ۲۴ سالگی و دوران جوانی و شرحی بر مخترع شدنش به تصویر بکشاند.

تاکنون نزدیک به ۲۳  قسمت از این سریال ۴۰ قسمتی به تولید نهایی رسیده  است و گروه تدوین و دیگر عوامل فنی پشت دوربین در تدارک قسمت‌های بعدی هستند.

از نکات متمایز «بچه مهندس ۳» همراهی احسان خواجه‌امیری با این سریال است که تیتراژ پایانی آن را خوانده است.

گفتنی است؛ «بچه‌مهندس» به تهیه‌کنندگی سعید سعدی با قصه‌ای از حسن وارسته سریالی است که ماجرای آن به پرورشگاهی به نام «خانه خورشید» برمی‌گشت که در قصه آن ماجرای سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام «جوادی» را مطرح می‌کرد.

سریال بچه مهندس 3

در فصل سوم و در کنار روزبه حصاری بازیگر جوادی و شخصیت اصلی داستان، بازیگران دیگری همچون فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری به عنوان بازیگران جدید حضور دارند. پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور داشتند.

«بچه مهندس ۳» را در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از آنتن شبکه دو سیما به تماشا بنشینید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *